facebook
KONTAKT na NEJ hračky pro miminko - TOP muchláček usínáček i hajánek

Správci, co znají usínáček muchláček, fandové této hračky pro miminko

Jan Švehla - provozovatel a pyšný zakladatel e-shopu muchlacky.cz

Adresa: Jirkovská 224, 431 11  Otvice

Kontakt: +420 777 653 695, muchlacky (@) muchlacky.cz

 

Kateřina Švehlová - vyřizování objednávek a reklamací a pyšná zakladatelka e-shopu muchlacky.cz

Kontakt: +420 775 160 067, objednavky (@) muchlacky.cz / reklamace (@) muchlacky.cz

 

Bankovní údaje:

IČ: 741 616 87

Nejsme plátci DPH

Bankovní spojení: Airbank a.s. / Číslo účtu: 1810470017/3030 (CZK), 1810470025/3030 (EUR)

 

Zákaznická linka:

Provoz zákaznické linky: +420 775 160 067

PO - PÁ: 07:00 - 19:00

SO: 08:00 - 12:00

NE: pouze e-mail (objednavky (@) muchlacky.cz)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

NEJLEPŠÍ HRAČKY PRO MIMINKO DOSTALY NOVÉ PŘÁTELÉ. MUCHLÁČEK I USÍNÁČEK VÍTAJÍ ZVUKOVÉ HRAČKY! OKOUZLÍME VÁS V JEJICH KATEGORII!
Hlavní hvězda "NOVINEK" - hračky muchláček usínáček pro miminko!

Hračky pro miminko muchláček a usínáček a AKTUALITY o nich!

26.9.2023

Nejkrásnější usínáček a nejlepší muchláček přivítaly do svého pohádkového světa nové kamarády. Jsou tak krásní, že jsme je u našich dodavatelů nemohli prostě nechat. Brankou naší muchláčkové stáje tak prošly kamarádi: nejkrásnější plyšový medvídek s šedou mašlí, úžasný, pohádkový jednorožec s růžovými doplňky pro holčičky, nepřekonatelný plyšový králíček pro miminka do narození, kamarádi chrastítko plyšový slon ELLI a chrastítko žirafa RAFF a Keel Toys chrastítko s dřevěným kroužkem plyšový medvídek, plyšový jednorožec, plyšová zebra a žirafa a plyšové jehňátko! Projděte si naši nabídku a nechte se okouzlit.


1.2.2023

Děkujeme Vám za Vaše nákupy v lednu 2023, protože se Vám novoroční slevy líbily, rozhodli jsme se nechat každý usínáček i muchláček v akci po CELÝ ÚNOR! Budeme rádi, pokud Vás slevami potěšíme!


16.1.2023

Protože Vás máme rádi, protože jste Ti nejlepší zákazníci, jaké si mohou správci e-shopu přát, bude pro Vás každý náš muchláček i nejlepší usínáček v akci do 31.1.2023. Slibujeme si tím, že budou naše hračky pro miminko dostupnější a každá krásná holčička i roztomilý chlapeček dostane to, co si přeje!


26.12.2022

Každý náš báječný muchláček i oslnivě krásný usínáček jsme pro Vás zlevnili, abychom Vám dopřáli ten nejlepší povánoční výprodej. Budeme rádi, pokud potěší Vás i Vaše miminka!


16.11.2022

Nezapomínejte na naši "AKČNÍ KATEGORII" Stále čeká každý týden s novými mazlivými kamarády!


7.11.2022

Naše roztomilá kategorie "Nejkrásnější hračky pro miminko v akci" je aktualizovaná pro tento týden a těší se na Váš spokojený nákup!


5.11.2022

Naše hračky pro miminko jsou nejenom krásné, ale i nekonečně fotogenické a tak Vám zasíláme pro Vaší radost a potěšení fotografie výběru našeho muchláčkového zvěřince.

Muchláček a usínáček, nejlepší hračky pro miminkoUsínáček a muchláček, skvělé hračky pro miminkoUsínáček a muchláček, nádherné hračky pro miminko


1.11.2022

Přejeme Vám krásné listopadové dny a s potěšením Vám představujeme nové hračky pro miminko, které můžete na našich stránkách od dnešního dne potkávat! Usínáček štěňátko je ztělesnění hebkosti, usínáček králíček je zase něha sama!


31.10.2022

SLEVOVÁ KATEGORIE na hlavní stránce "Muchláček usínáček pro miminko v AKCI" je aktualizována a připravena potěšit Vás krásnými slevami, které jsme pro Vás na naše hračky pro miminko, tento týden přichystali! Těšíme se na Vaši návštěvu!


28.10.2022

Náš něžný svět mazlivých kamarádků pro Vaše miminko dostal své VLASTNÍ LOGO! Tímto děkujeme všem ZÁKAZNICÍM a ZÁKAZNÍKŮM za jejich zpětné vazby a krásné reakce na naše výrobky a na naše stránky. Všechny skvělé informace z Vaší strany nás podporují v další práci na našem malém internetovém obchodě a v rozšiřování sortimentu! Hlavní díky patří Vašim MIMINKŮM, že zakoupený MUCHLÁČEK nebo USÍNÁČEK pro MIMINKO s potěšením přijala. :)

22.10.2022

Po dlouhé cestě z Velké Británie vítáme naše nové kamarády, krotké muchláčky medvídky! Vyberte si mezi růžový, modrý nebo bílý usínáček medvídek. Všichni vlastní něžné a roztomilé úsměvy, všichni jsou vychovaní a slušní a všichni budou tím nejlepším kamarádem Vašeho miminka od narození.

PS: Naši medvídci propadají zimnímu spánku jenom když si to Vaše miminko přeje, jinak jsou schopni být s ním vzhůru celou zimu a vesele si hrát!


22.10.2022

Připravili jsme si pro Vás nádhernou, novou kategorii "Nejlepší muchláček, TOP usínáček, hračky pro miminko v AKCI". Doufáme, že Vám tím uděláme radost a věříme, že Vás potěšíme příznivější cenou. Najdete ten nejlepší muchláček pro miminko v akci? Zalíbí se Vám ten nejkrásnější usínáček pro miminko ve slevě?


 

13.9.2022

Náš krásný muchláčkový zvěřinec se zase rozšiřuje! Chceme přeci, abyste na našich stránkách našli to, co hledáte. A tak se kromě jednotlivých muchláčků od dnešního dne můžete potkat s Muchláčkem pro miminko Jerrym, který má kromě svojí dečky i deku pro miminko, aby měli oba stejnou a s usínáčkem pro miminko králíčkem Bugsem Bunnym. I ten je vybavení kromě svojí dečky i druhou, kterou daruje miminku.


10.9.2022

S obrovským nadšením oznamujeme, že jsou na cestě nové usínáčky pro miminka a náš muchláčkový zvěřinec se tak rozroste o dva absolutně luxusní kousky od společnosti Kaloo. A to růžový medvídek rpo holčičky a modrý králíček pro chlapečky . Jejich naskladnění očekáváme do 23.9.2022.


18.8.2022

Jsme neskutečně poctěni, že se Vám naše muchláčky a usínáčky tam moc líbí a proto jsme pro Vás připravili pár dalších kousků, kterými chceme naše stránky obohatit. Naskladnění NOVÝCH MUCHLÁČKŮ a USÍNÁČKŮ očekáváme do konce srpna a těšíme se, usínáčky udělají Vašim dětem radost.


18.8.2022

Naše stránky s muchláčky a usínáčky prošly kompletní rekonstrukcí. Změna nastala především v hlavním menu.

Věříme, že Vám to pomůže k lepší orientaci ve světě, kde jsou oba favorité MUCHLÁČCI a USÍNÁČCI číslo jedna!


20.12.2021

Informace k vánoční a novoroční pracovní době + info o termínech doručení naleznete na našem blogu. Krásné svátky!


26.10.2021

Oznamujeme plánovaný výpadek platební brány GP Webpay (údržba) dne 27.10.2021 od 0:00 do 4:00 ráno. V této době nebude možné platit kartou online. Za případné komplikace se omlouváme, spolu s GP Webpay pracujeme na neustálém vylepšení služeb pro vás.


22.7.2021

Oznamujeme plánovaný výpadek platební brány GP Webpay (údržba) dne 28.7.2021 od 0:00 do 4:00 ráno. V této době nebude možné platit kartou online. Za případné komplikace se omlouváme, spolu s GP Webpay pracujeme na neustálém vylepšení služeb pro vás.


26.5.2021

Připravujeme se na naskladnění velkého počtu horkých novinek i doplnění zásob betsellerů. Nové usínáčky by měly být naskladněny 4.6.2021.


19.3.2021

Platební brána GP Webpay je plně zprovozněna - můžete platit pohodlně online s bonusem 10 Kč za provedení platby online yes Tímto opět rušíme dobírku.


27.2.2021

Dokončujeme přípravy na plné zprovoznění našeho e-shopu - zboží si již můžete objednávat - nyní můžete objednávky hradit platbou předem na náš účet nebo dočasně dobírkou. Jakmile bude plně zprovozněna naše platební brána GP Webpay, bude dobírka kvůli nepoctivým zákazníkům opět zrušena.


1.2.2021

Doručujeme i do parcelshopů na Slovensko! Za pouhé 4,03 EUR si můžete zvolit některý z partnerských parcelshopů PPL/Intime. Při dokončení objednávky na Slovensko stačí zvolit přepravu PPL Parcelshop a vyhledat město, do kterého chcete svoji zásilku doručit yes.


1.2.2021

Dochází ke zpoždění zásilek zboží z UK. Bohužel se kvůli Brexitu prodlužuje doba dodání na náš sklad. Omluvte, prosím, dočasné prodloužení dodací lhůty u zboží, které objednáte s příznakem "Skladem u dodavatele" nebo "Na cestě". Aktuálně je dodací termín zásilek z Velké Británie cca 12-15 pracovních dní.


1.1.2021

Od 4.1.2021 se mění bezpečnostní standardy platbami kartou online z 3D Secure 1 na 3D Secure 2 (3DS2). Zkontrolujte si, prosím, před provedením platby kartou online, že Vaše banka tento nový typ zabezpečení umožňuje, jinak může být Vaše platba zamítnuta. V případě technických problémů při platbě online nás, prosím, kontaktujte!


Jsme zelený e-shop!

Používáme recyklované obalové materiály. Snažíme se co nejméně zatěžovat životní prostředí, proto neporušené obaly posíláme dále zboží zasíláme v již použitých nepoškozených krabicích a zboží balíme do recyklovaných plastových obalů. Faktury zasíláme pouze elektronicky, abychom šetřili lesy. Stretchové folie využíváme co možná nejméně. Pomáhejte nám také a třiďte odpad.

DOPRAVA A PLATBY za hračky muchláček usínáček pro miminko

Jak koupit hračky pro miminko usínáček a muchláček a jak pojede

Doprava

Usínáček muchláček jezdí s PPLPPL

PPL je moderní společnost specializující se na přepravu balíkových, kusových i paletových zásilek. Společnost patří do skupiny společností DP DHL. Vaše objednávka je obvykle doručena do dvou pracovních dnů po vyzvednutí u nás. Vaše objednávky zasíláme službou PPL, případně na vybrané PPL Parcelshopy.

 


Platby

V našem e-shopu máte standardně možnost platit buď předem na účet nebo online platební kartou přes platební bránu GP Webpay.

Při objednávce nad 1000 Kč (platí pouze pro ČR) máte přepravu zdarma.

Při objednávce nad 1500 Kč - cca 57,38 EUR (platí pouze pro SR) - máte přepravu zdarma.

Směnný kurz se řídí dle průměrného měsíčního kurzu ČNB za předchozí měsíc.

 


Přepravy:

  • PPL balíková přeprava - 80 Kč
  • PPL Parcelshop - 65 Kč
  • PPL Connect - Slovensko - 190 Kč (cca 7,30 EUR)
  • PPL Parcelshop - Slovensko - 105 Kč (cca 4,03 EUR)

Platby:

  • Platba předem na účet: 0 Kč
  • Platba online kartou: 0 Kč

Informace k EET 

Od 1.1.2023 byla zrušena povinná elektronická evidence tržeb, kterou jsme na našem e-shopu zrušili.

Uspořádali jsme soutěž krásy a vyhlašujeme ten nejlepší muchláček usínáček v každé kategorii!

17. 10. 2023, 11:56

Zvolili jsme MISS/MISSÁKA a účastnil se každý muchláček i usínáček!

Rozhodli jsme se vám k výběru podat pomocnou berličku a uspořádali jsme soutěž krásy s našimi známými (rodiči i malými dětmi), abychom vybrali ten nejlepší muchláček usínáček, který na našich stránkách naleznete. Po prvních minutách jsme přišli na to, že bychom se k výsledku nikdy nedopracovali, a tak jsme se rozhodli vyhlásit několik kategorií, aby soutěž krásy neznamenala smutek některého z porotců, protože jsme se dle očekávání prostě neshodli. :)

Představujeme jednotlivé kategorie, kde muchláček i usínáček soutěžil o naši přízeň

Kategorie: Nejpropracovanější muchláček pro miminko od narození

Cenu za nejpropracovanější muchláček pro miminko od narození vyhrává po dlouhém a statečném boji Keel Toys usínáček ŽIRAFA CHUNDELKA! Krásné flíčkaté žirafce gratulujeme a Vás bychom rádi informovali, že tuto cenu vyhrála nejen díky jejím kouzelně vyšitým očkům a nosánku, ale i díky ouškům a růžkům, které jí její výrobce umístil na hlavičku. Uzlík na cípu hvězdičkovaté dečky má sice každý z muchláčků v této sérii, s růžky ale nikdo soutěžit nemohl.

Kategorie: Víceúčelový usínáček pro miminko od narození

Usínáček nemusí být jenom kamarád do postýlky nebo na cesty kočárkem či autosedačkou. Může to být i hračka, kterou použijete, když si s vaším miminkem hrajete. A přesně proto vyhrává cenu "Víceúčelový usínáček pro miminko od narození" Maňásek Muchláček SLON ELLI. Přiznáváme, že při předávání uronil slzičku štěstí, protože měl velkou radost, že vyhrál, a tak jsme ho pohladili a uchlácholili. :)

Kategorie: Bláznivě něžný muchláček usínáček pro miminko

Po dlouhém boji a vášnivých debatách má i tato kategorie svého vítěze. Přiznáváme, že bylo velice těžké vybrat mezi Hugs and Kisses muchláčkem zajíčkem a Keel Toys usínáčkem muchláčkem Cuddle Zebrou. Oba do této kategorie přispěly svým. Chundelatý zajíček s dlouhýma ouškama vás rozesměje při prvním pohledu, úžasná zebra vyvolává stejné pocity díky chundelaté hřívě. Ale vítěz smí být jenom jeden, a tak s radostí v kategorii "Bláznivě něžný muchláček usínáček pro miminko" vyhlašujeme jako vítěze Hugs and Kisses muchláček zajíček a těšíme se, až vám ho budeme připravovat do balíčku vašim dětem.

Kategorie: Nejluxusnější usínáček pro miminko

V této kategorii se hned od začátku držely na předních příčkách usínáček usínáček Hugs and Kisses kočička a zástupci luxusní francouzské hračky Kaloo Perle. Nakonec po lítém boji, předhánění a okouzlování vyhrávají dva zástupci, protože se porotci jednoduše nemohli pro jednoho dohodnout. Velké gratulace od nás získává plyšový králíček Kaloo Perle a plyšový medvídek Kaloo Perle. Vyhrávají proto, že jsou nejen dokonale zpracované, ale součástí balení je i krásná dárková krabička.

Kategorie: Nejchundelatější muchláček usínáček pro miminka

Miminka si hrála a rodiče obdivovali, každému z našich hraček věnovali pozornost a zkoumali jejich kožíšky, aby nakonec vybrali vítěze kategorie "Nejchundelatější muchláček usínáček pro miminka". Gratulujeme zástupci společnosti Keel Toys a při předávání ještě jednou hladíme úžasný muchláček usínáček jednorožce. A proč vyhrál? Protože je prostě božský a jeho hlavičku zdobí nádherná chundelatá hříva!

Kategorie: Nejněžnější usínáček muchláček pro miminka

I když je v naší muchláčkové stáji plno něhy, shodli jsme se a jsme moc rádi. A tak tu máme jednoho pravého vítěze a my gratulujeme za triumf v kategorii "Nejněžnější usínáček muchláček pro miminka". A kdo se jím stává? Při vyhlášení znějí fanfáry a Baby Town růžový usínáček slon je šťastný!

Kategorie: Nejlepší usínáček muchláček pro miminko kluky

Dlouhá ouška a šibalský úsměv! Představujeme vítěze kategorie "Nejlepší usínáček muchláček pro miminko kluky"! Gratulujeme! Jsme rádi, že právě usínáček králíček od Little Bunny zařadili naši dodavatelů zpět do své nabídky a my vám ho s potěšením můžeme opět nabízet. Víme, že jste ho měli rádi a jeho obliba se nikterak nesnížila. :)

Kategorie: Nejlepší muchláček usínáček pro miminko holčičku

A tak jsme se pomalu a jistě blížili do konce a je tu finále naší soutěže. Holčičky si vybíraly, dlouho prohlížely všechny muchláčky, které viděly, aby se nakonec vítězem v kategorii "Nejlepší muchláček usínáček pro miminko holčičku" stal First Steps růžový muchláček usínáček medvídek! Opět gratulujeme a vítězství přisuzujeme tomu, že je to jeden ze zástupců, který obsahuje celou plyšovou hračku!

Děkujeme všem za krásné odpoledne, největší obdiv patří malým dítkům, kteří byly ti nejlepší porodci na světě. Gratulujeme vítězům a těšíme se na další ročník parádní zábavy!

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies: technické (nezbytné pro chod e-shopu), analytické a marketingové. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu.

Přijímám vše
Detailní nastavení cookies