facebook
KONTAKT na NEJ hračky pro miminko - TOP muchláček usínáček i hajánek

Správci, co znají usínáček muchláček, fandové této hračky pro miminko

Jan Švehla - provozovatel a pyšný zakladatel e-shopu muchlacky.cz

Adresa: Jirkovská 224, 431 11  Otvice

Kontakt: +420 777 653 695, muchlacky (@) muchlacky.cz

 

Kateřina Švehlová - vyřizování objednávek a reklamací a pyšná zakladatelka e-shopu muchlacky.cz

Kontakt: +420 775 160 067, objednavky (@) muchlacky.cz / reklamace (@) muchlacky.cz

 

Bankovní údaje:

IČ: 741 616 87

Nejsme plátci DPH

Bankovní spojení: Airbank a.s. / Číslo účtu: 1810470017/3030 (CZK), 1810470025/3030 (EUR)

 

Zákaznická linka:

Provoz zákaznické linky: +420 775 160 067

PO - PÁ: 07:00 - 19:00

SO: 08:00 - 12:00

NE: pouze e-mail (objednavky (@) muchlacky.cz)

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

NEJLEPŠÍ HRAČKY PRO MIMINKO DOSTALY NOVÉ PŘÁTELÉ. MUCHLÁČEK I USÍNÁČEK VÍTAJÍ ZVUKOVÉ HRAČKY! OKOUZLÍME VÁS V JEJICH KATEGORII!
Hlavní hvězda "NOVINEK" - hračky muchláček usínáček pro miminko!

Hračky pro miminko muchláček a usínáček a AKTUALITY o nich!

1.2.2023

Děkujeme Vám za Vaše nákupy v lednu 2023, protože se Vám novoroční slevy líbily, rozhodli jsme se nechat každý usínáček i muchláček v akci po CELÝ ÚNOR! Budeme rádi, pokud Vás slevami potěšíme!


16.1.2023

Protože Vás máme rádi, protože jste Ti nejlepší zákazníci, jaké si mohou správci e-shopu přát, bude pro Vás každý náš muchláček i nejlepší usínáček v akci do 31.1.2023. Slibujeme si tím, že budou naše hračky pro miminko dostupnější a každá krásná holčička i roztomilý chlapeček dostane to, co si přeje!


26.12.2022

Každý náš báječný muchláček i oslnivě krásný usínáček jsme pro Vás zlevnili, abychom Vám dopřáli ten nejlepší povánoční výprodej. Budeme rádi, pokud potěší Vás i Vaše miminka!


16.11.2022

Nezapomínejte na naši "AKČNÍ KATEGORII" Stále čeká každý týden s novými mazlivými kamarády!


7.11.2022

Naše roztomilá kategorie "Nejkrásnější hračky pro miminko v akci" je aktualizovaná pro tento týden a těší se na Váš spokojený nákup!


5.11.2022

Naše hračky pro miminko jsou nejenom krásné, ale i nekonečně fotogenické a tak Vám zasíláme pro Vaší radost a potěšení fotografie výběru našeho muchláčkového zvěřince.

Muchláček a usínáček, nejlepší hračky pro miminkoUsínáček a muchláček, skvělé hračky pro miminkoUsínáček a muchláček, nádherné hračky pro miminko


1.11.2022

Přejeme Vám krásné listopadové dny a s potěšením Vám představujeme nové hračky pro miminko, které můžete na našich stránkách od dnešního dne potkávat! Usínáček štěňátko je ztělesnění hebkosti, usínáček králíček je zase něha sama!


31.10.2022

SLEVOVÁ KATEGORIE na hlavní stránce "Muchláček usínáček pro miminko v AKCI" je aktualizována a připravena potěšit Vás krásnými slevami, které jsme pro Vás na naše hračky pro miminko, tento týden přichystali! Těšíme se na Vaši návštěvu!


28.10.2022

Náš něžný svět mazlivých kamarádků pro Vaše miminko dostal své VLASTNÍ LOGO! Tímto děkujeme všem ZÁKAZNICÍM a ZÁKAZNÍKŮM za jejich zpětné vazby a krásné reakce na naše výrobky a na naše stránky. Všechny skvělé informace z Vaší strany nás podporují v další práci na našem malém internetovém obchodě a v rozšiřování sortimentu! Hlavní díky patří Vašim MIMINKŮM, že zakoupený MUCHLÁČEK nebo USÍNÁČEK pro MIMINKO s potěšením přijala. :)

22.10.2022

Po dlouhé cestě z Velké Británie vítáme naše nové kamarády, krotké muchláčky medvídky! Vyberte si mezi růžový, modrý nebo bílý usínáček medvídek. Všichni vlastní něžné a roztomilé úsměvy, všichni jsou vychovaní a slušní a všichni budou tím nejlepším kamarádem Vašeho miminka od narození.

PS: Naši medvídci propadají zimnímu spánku jenom když si to Vaše miminko přeje, jinak jsou schopni být s ním vzhůru celou zimu a vesele si hrát!


22.10.2022

Připravili jsme si pro Vás nádhernou, novou kategorii "Nejlepší muchláček, TOP usínáček, hračky pro miminko v AKCI". Doufáme, že Vám tím uděláme radost a věříme, že Vás potěšíme příznivější cenou. Najdete ten nejlepší muchláček pro miminko v akci? Zalíbí se Vám ten nejkrásnější usínáček pro miminko ve slevě?


 

13.9.2022

Náš krásný muchláčkový zvěřinec se zase rozšiřuje! Chceme přeci, abyste na našich stránkách našli to, co hledáte. A tak se kromě jednotlivých muchláčků od dnešního dne můžete potkat s Muchláčkem pro miminko Jerrym, který má kromě svojí dečky i deku pro miminko, aby měli oba stejnou a s usínáčkem pro miminko králíčkem Bugsem Bunnym. I ten je vybavení kromě svojí dečky i druhou, kterou daruje miminku.


10.9.2022

S obrovským nadšením oznamujeme, že jsou na cestě nové usínáčky pro miminka a náš muchláčkový zvěřinec se tak rozroste o dva absolutně luxusní kousky od společnosti Kaloo. A to růžový medvídek rpo holčičky a modrý králíček pro chlapečky . Jejich naskladnění očekáváme do 23.9.2022.


18.8.2022

Jsme neskutečně poctěni, že se Vám naše muchláčky a usínáčky tam moc líbí a proto jsme pro Vás připravili pár dalších kousků, kterými chceme naše stránky obohatit. Naskladnění NOVÝCH MUCHLÁČKŮ a USÍNÁČKŮ očekáváme do konce srpna a těšíme se, usínáčky udělají Vašim dětem radost.


18.8.2022

Naše stránky s muchláčky a usínáčky prošly kompletní rekonstrukcí. Změna nastala především v hlavním menu.

Věříme, že Vám to pomůže k lepší orientaci ve světě, kde jsou oba favorité MUCHLÁČCI a USÍNÁČCI číslo jedna!


20.12.2021

Informace k vánoční a novoroční pracovní době + info o termínech doručení naleznete na našem blogu. Krásné svátky!


26.10.2021

Oznamujeme plánovaný výpadek platební brány GP Webpay (údržba) dne 27.10.2021 od 0:00 do 4:00 ráno. V této době nebude možné platit kartou online. Za případné komplikace se omlouváme, spolu s GP Webpay pracujeme na neustálém vylepšení služeb pro vás.


22.7.2021

Oznamujeme plánovaný výpadek platební brány GP Webpay (údržba) dne 28.7.2021 od 0:00 do 4:00 ráno. V této době nebude možné platit kartou online. Za případné komplikace se omlouváme, spolu s GP Webpay pracujeme na neustálém vylepšení služeb pro vás.


26.5.2021

Připravujeme se na naskladnění velkého počtu horkých novinek i doplnění zásob betsellerů. Nové usínáčky by měly být naskladněny 4.6.2021.


19.3.2021

Platební brána GP Webpay je plně zprovozněna - můžete platit pohodlně online s bonusem 10 Kč za provedení platby online yes Tímto opět rušíme dobírku.


27.2.2021

Dokončujeme přípravy na plné zprovoznění našeho e-shopu - zboží si již můžete objednávat - nyní můžete objednávky hradit platbou předem na náš účet nebo dočasně dobírkou. Jakmile bude plně zprovozněna naše platební brána GP Webpay, bude dobírka kvůli nepoctivým zákazníkům opět zrušena.


1.2.2021

Doručujeme i do parcelshopů na Slovensko! Za pouhé 4,03 EUR si můžete zvolit některý z partnerských parcelshopů PPL/Intime. Při dokončení objednávky na Slovensko stačí zvolit přepravu PPL Parcelshop a vyhledat město, do kterého chcete svoji zásilku doručit yes.


1.2.2021

Dochází ke zpoždění zásilek zboží z UK. Bohužel se kvůli Brexitu prodlužuje doba dodání na náš sklad. Omluvte, prosím, dočasné prodloužení dodací lhůty u zboží, které objednáte s příznakem "Skladem u dodavatele" nebo "Na cestě". Aktuálně je dodací termín zásilek z Velké Británie cca 12-15 pracovních dní.


1.1.2021

Od 4.1.2021 se mění bezpečnostní standardy platbami kartou online z 3D Secure 1 na 3D Secure 2 (3DS2). Zkontrolujte si, prosím, před provedením platby kartou online, že Vaše banka tento nový typ zabezpečení umožňuje, jinak může být Vaše platba zamítnuta. V případě technických problémů při platbě online nás, prosím, kontaktujte!


Jsme zelený e-shop!

Používáme recyklované obalové materiály. Snažíme se co nejméně zatěžovat životní prostředí, proto neporušené obaly posíláme dále zboží zasíláme v již použitých nepoškozených krabicích a zboží balíme do recyklovaných plastových obalů. Faktury zasíláme pouze elektronicky, abychom šetřili lesy. Stretchové folie využíváme co možná nejméně. Pomáhejte nám také a třiďte odpad.

DOPRAVA A PLATBY za hračky muchláček usínáček pro miminko

Jak koupit hračky pro miminko usínáček a muchláček a jak pojede

Doprava

Usínáček muchláček jezdí s PPLPPL

PPL je moderní společnost specializující se na přepravu balíkových, kusových i paletových zásilek. Společnost patří do skupiny společností DP DHL. Vaše objednávka je obvykle doručena do dvou pracovních dnů po vyzvednutí u nás. Vaše objednávky zasíláme službou PPL, případně na vybrané PPL Parcelshopy.

 


Platby

V našem e-shopu máte standardně možnost platit buď předem na účet nebo online platební kartou přes platební bránu GP Webpay.

Při objednávce nad 1000 Kč (platí pouze pro ČR) máte přepravu zdarma.

Při objednávce nad 1500 Kč - cca 57,38 EUR (platí pouze pro SR) - máte přepravu zdarma.

Směnný kurz se řídí dle průměrného měsíčního kurzu ČNB za předchozí měsíc.

 


Přepravy:

  • PPL balíková přeprava - 80 Kč
  • PPL Parcelshop - 65 Kč
  • PPL Connect - Slovensko - 190 Kč (cca 7,30 EUR)
  • PPL Parcelshop - Slovensko - 105 Kč (cca 4,03 EUR)

Platby:

  • Platba předem na účet: 0 Kč
  • Platba online kartou: 0 Kč

Informace k EET 

Od 1.1.2023 byla zrušena povinná elektronická evidence tržeb, kterou jsme na našem e-shopu zrušili.

Značkový MUCHLÁČEK, nejlepší USÍNÁČEK pro MIMINKO

Pohádkový muchláček usínáček pro holčičku i kluky - hračky pro miminko

S velkou radostí představujeme naši kategorii, kde je každý muchláček a usínáček pro miminko té nejvyšší kvality

Třpytivý muchláček, něžný usínáček pro miminko znamená pocit bezpečí!

E-shop muchlacky.cz je mladším bratrem našeho prvního e-shopu mrnatum.cz, který na trhu působí od roku 2016. Mrnatum.cz se věnuje nákupu toho nejjemnějšího a velmi kvalitního oblečení pro malá miminka. Při svých nákupech tohoto zboží jsme narazili na malou, jemnou, kouzelnou dětskou hračku, které lidé říkají usínáček nebo muchláček.

Původně byl usínáček pro miminko součástí nabídky prvního z našich e-shopů, ale jeho obliba byla velká a jeho roztomilost nás dostala natolik, že jsme mu založili vlastní internetový obchod, který se už ale může opírat o znalosti a dovednosti toho prvního a ví, kam na trhu sahnout, aby mohl Vám, rodičům a přátelům malých miminek, nabízet jenom ten nejlepší muchláček. To vše proto, že dodavatelé jsou stejní, tradiční a námi ověření.

Co dodavatelé a my nabízíme

Jsme si více než jisti, že vše, co nabízejí oni nám a my pak Vám, tedy luxusní muchláček usínáček, jsou vyrobeny s velkým důrazem na kvalitu materiálů pro novorozená miminka, perfektní zpracování a roztomilost každým kouskem látky. Jsou to dětské hračky té nejvyšší kvality a nejlepšího provedení. Jsou to kousky, které dělají radost malým dětem po celé Evropě a to už celé roky. Usínáček pro miminko, který Vám v této kategorii s upřímnou radostí prezentujeme je to nejlepší, co jsme na trhu našli.

Muchláček ze západní Evropy

Naši dodavatelé muchláčků a usínáčků jsou renomované firmy působící v západní Evropě. Značky, které pro Vás nakupujeme, nabízejí ty nejelpší kojenecké hračky, kojenecké potřeby a kojenecké oblečení, které na trhu naleznete. Důraz na kvalitu při zachování rozumné a dostupné ceny je to, co náš spojuje, protože naše cíle jsou stejné.

Dlouhá cesta, jak se nejlepší muchláček pro miminko vybírá

Chceme dělat radost úplně všem dětem od narození až do pozdějšího věku, kdy je pro ně pořád ještě muchláček nebo usínáček důležitý. Víme, že každé miminko, každý rodič i my máme jiný vkus a tak se snažíme mít na našich stránkách co možná nerozmanitější výběr. Hledáme všechny možné muchláčky a usínáčky, které u našich dodavatelů najdeme. Naše volba ale stále zůstává u těch prověřených, kterým plně důvěřujeme a víme, že nákupem od nich neuděláme chybu.

Kdy muchláček pro miminko pořídit

Muchláček je pro miminka bezpečný od narození, je vyrobený z kvalitních materiálů a neosahuje žádné malé předměty, které by miminku ublížily. Miminko sice v prvních týdnech svůj malý usínáček vnímat nebude, protože je pro něj nejdůležitější maminka a tatínek. Ale jak začne poznávat svět a prozkoumávat věci kolem sebe, jemný povrch muchláčku s různými úpravami na hlavičce pomůže k prvním úchytům jeho malé, roztomilé hračky.

V prvních dnech může usínáček pro miminko krásně vyzdobit dětský pokojíček, který jste svému malému děťátku přichystali. Až s ním prvně projdete dveřmi Vašeho obydlí, bude už v postýlce Vašeho pokladu čekat. Protože je náš výběr rozmatitý, věříme, že se barvou a provedením trefíme do Vašeho vkusu a přichystané výbavičky. Pro všechny následující dny se může pomalu stávat neodlučitelným přítelem, který vždy věrně čeká na pozornost miminka. 

Jak se Vám snažíme usnadnit a zpříjemnit výběr

Aby pro Vás byl výběr této dokonale roztomilé hračky pro miminko co nejsnažší, nezůstali jsme pouze u kategorie Značkový usínáček, kvalitní muchláček pro miminka, ale dělení kategorií jsme posunuli ještě dál. Pokud nechcete procházet všechny muchláčky, které náš e-shop nabízí, můžete přejít rovnou do kategorií "Značkový muchláček - usínáček pro miminka HOLČIČKY" , Značkový muchláček - usínáček pro CHLAPEČKY". Pokud Vám usínáčky, které pro Vás dodali přední dodavatelé kojeneckých hraček ze západní Evropy neoslovily, i to se může stát, protože má každý svůj vkus, zkuste kategorii "Usínáček a muchláček pro miminka VLASTNÍ výroby" .

Zobrazit více
nejprodávanější produkty
1
unisex
Baby Town bílý usínáček ŽIRAFA úžasně spanil...
Bílý muchláček s plyšovou hlavičkou žira...
Skladem
369,00 Kč
2
pro holky i kluky
Baby Town bílý muchláček usínáček SLON
Bílý muchláček s plyšovou hlavičkou slon...
Skladem
349,00 Kč
3
pro kluky
Baby Town modro-šedý usínáček SLON
Modrý muchláček s plyšovou hlavičkou slo...
Skladem
349,00 Kč
4
pro holky i kluky
Soft Touch usínáček MEDVÍDEK šedý
Muchláček v neutrální šedé barvě pro hol...
Skladem
249,00 Kč
5
pro holky
Baby Town růžový usínáček SLON
Růžový usínáček s plyšovou hlavičkou slo...
Skladem
349,00 Kč
Zobrazit více
Nastavit filtrování produktů
parametry
+
výrobci
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
Motiv
+
Určení
+
Barva
+
Velikost
+
Materiál
+
Výrobce
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 48
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 48

Tento e-shop využívá cookies: technické (nezbytné pro chod e-shopu), analytické a marketingové. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu.

Přijímám vše
Detailní nastavení cookies